Гуменюк Юлія
/
/
Гуменюк Юлія
 Звоните нам сейчас! +38(044)499-36-96, +38(096)635-96-96, +38(063)635-96-96
Гуменюк Юлія
Вожатая лагеря "Движок-Хвиля"

Гуменюк Юлія

Втеча з дітсадка

Привіт, мене звати Юля, мама так назвала мене, ще коли я була в животику (настільки сильно я там вертілась, як юла).
Я народилась в останній день осені, 30 листопада у Чернівцях, де мої батьки вчились в медичному університеті. Коли мені було 3 рочки, ми переїхали в містечко на Житомирщині – Новоград-Волинський, звідки родом була моя мама.
Там, 8 березня 1999 народилась моя молодша сестра — Дана. Коли було 4 роки мене віддали до дитячого садочку, з якого я на другий день втікла через вікно (кімната з ліжечками була на першому поверсі), і побігла до сестри в школу, яка була якраз за забором.

В 6, як і всі діти, я пішла до школи, а саме в Новоград-Волинську Гімназію.
Я завжди була відмінницею, була президентом школи, капітаном шкільної команди КВН, учасником команди «Що? Де? Коли?», приймала участь в міських і обласних олімпіадах з математики, фізики, астрономії, інформатики, англійської мови,
у всеукраїнському турнірі по хімії, та всеукраїнських олімпіадах з німецької мови. Я була дуже активною дівчинкою, коли вчилась у школі. Я грала у театрі, вчилась грати на гітарі, ходила 10 років в школу бальних танців, ходила на карате і багато всього різного. Мої мама і тато лікарі, мої тьоті і дяді лікарі, бабусі і дідусі — всі були лікарями, хрещені всі теж лікарі. Тому, коли прийшов час обирати куди поступати, всі і кожен запитували, чи продовжу я цю традицію, але до цього в мене душа не лежала.

Відмінниця з НАУ

Я поступила у Національний Авіаційний Університет на спеціальність Системи технічного захисту інформації. Зараз я на четвертому курсі, і в університеті я теж відмінниця. На першому курсі я брала участь в Студвесні, де і познайомилась з Олександром Вячеславовичем, який на одному із зібрань нашої команди запрошував нам приєднатись до команди вожатих «Двіжка». На той момент я працювала, але зрозумівши, як це цікаво працювати з дітками, я одразу ж звільнилась, і вже на першій зміні літа 2015 я була вожатою 5 загону.

З нетерпінням чекаю зміни, коли я змогла б знову приєднатись до чудової сім’ї вожатих дитячого табору «Двіжок».