команда - Команда "ДВІЖКА"
Команда “ДВІЖКА”

Наш творчий колектив

Гулевата Яна
Гулевата Яна

Вожатая лагеря "Движок-Хвиля"

Балым Татьяна
Балым Татьяна

Вожатая лагеря "Движок-Хвиля"

Гудков Евгений
Гудков Евгений

Вожатый лагеря "Движок-Хвиля"

Саханда Ірина
Саханда Ірина

Старшая вожата табору "Двіжок-Тур"

Буриліна Анна
Буриліна Анна

Директор детского лагеря "ДВИЖОК-Тур"

Команда “ДВІЖКА” запевняє: Ваші діти в надійних руках!

Керівництво «Двіжка» завжди активно цікавиться внутрішніми процесами та забезпечує спостереження за усіма аспектами життя табору. Кожній дитині приділяється індивідуальна увага та персональний підхід. Наша команда «Двіжка» прагне зробити дитячий відпочинок максимально яскравим та пам’ятним.

Наші співробітники з педагогічним досвідом, забезпечують веселе дозвілля для Ваших дітей вдень, пісні під гітару вечорами навколо вогнища, творчі конкурси для талантів, дозволяють знаходити нових друзів, відпочивати на вечірках  в близькій сімейній атмосфері. Саме тому, вони з легкістю знайдуть спільну мову з кожною дитиною, розкриють здібності та таланти, розфарбують життя яскравими фарбами.

  • Наша команда складається з педагогів, що мають досвід роботи в таборах міжнародного рівня;
  • Більшість вожатих має педагогічну освіту;
  • У нас працюють вчителі різних дисциплін та штатний психолог
  • Кожен, хто працює з дітьми проходить «Школу Вожатих» і на конкурсній основі потрапляє до табору

В наших програмах забезпечується піклування про дітей дошкільного і шкільного віку. Щоденні заходи проводяться для того,щоб стимулювати розвиток через відповідні віку види діяльності та стимулювати практичний досвід.

Наші табори, є ідеальним місцем для дітей,щоб провести якісно час разом в здоровому оточуючому середовищі. При тому, що ми не називаємо себе «дитячий оздоровчий табір», ми сприяємо оздоровленню і розвитку в сприятливому середовищі, в якому Ваша дитина буде почувати себе впевнено. Відмінна організація дитячого відпочинку і комфорт – це наш обов’язок.