весна 2018 - Увага! Весняні канікули!
Увага! Весняні канікули!

Увага! Весняні канікули!

Досить вже мерзнути та нудьгувати у сірому місті, час вирушати назустріч весняному сонцю і справжнім пригодам;) Вже зовсім скоро розпочнеться така довгоочікувана пора пробудження від зимового сну. І як провести ці весняні канікули з користю для всієї родини, варто розпланувати вже зараз. До Вашої уваги один з найкращих варіантів яким чином можна провести ці чудові дні.

Якщо подумати логічно, то на території України всього лише три варіанти для організації свого відпочинку: поїздка на море, подорож у гори або на природу за місто. Щодо першого варіанту, то, на жаль, ще занадто прохолодно, аби поніжитися на теплих хвилях та ніжному піску морського пляжу. За місто ми вже неодноразово виїжджали і, якщо чесно, хочеться вже кудись помандрувати подалі від міського шуму. Залишається один, але, мабуть, найцікавіший варіант – гори! Геополітичне розташування України подарувало нам чудову природну зону, унікальну за своїми ландшафтними та оздоровчими властивостями.

Чисте прозоре повітря, активний відпочинок, екологічно чисті продукти харчування та цілюща вода, неймовірної краси гірські пейзажі… ось далеко неповний перелік усіх принад весняного відпочинку у Карпатських горах.  Тому, якщо Ви ще вагаєтесь, як провести свій незабутній весняний відпочинок, радимо дослухатись до на наших порад;)

Всім хорошого настрою та гарного відпочинку!

dvizhok carpatian promo - Увага! Весняні канікули!