аву - Асоціація Вожатих України
Асоціація Вожатих України

Асоціація вожатих України

druzhnaya semya dvizhka 1024x682 - Асоціація Вожатих України

Прагнете стати успішним вожатим? АВУ чекає Вас!

Асоціація ВожатихУкраїни (АВУ) – це організація, спрямована на популяризацію розвитку педагогічних навичок і творчих здібностей у людей, що прагнуть працювати з різнохарактерними типами дітей. Асоціація займається такими питаннями:

  • проведення тематичних тренінгів;
  • проведення учбових курсів;
  • працевлаштування у сфері діяльності, пов’язаних з веденням власних таборів.

Існує АВУ з 2014 року і на 2018 рік було випущено більше 200 випускників «Школи Вожатих», що працюють в дитячих таборах як вожатими, так і директорами. Педагогами «Школи Вожатих» є висококваліфіковані спеціалісти у сфері дитячого дозвілля, дипломовані психологи, досвідченні педагоги-організатори і вчителі – методисти шкіл. Щорічно організація вводить нові проекти, спрямовані на:

  • інформаційну грамотність про роботу з дітьми молоді України (майстер-класи, виїзди в університети, участь у відомих проектах для таборів і виставках);
  • інформаційну грамотність про роботу з дітьми серед батьків і дітей (партнерство, участь у виставках та проектах для таборів, лекції на тематичні теми, неформальні зустрічі).

Діяльність Асоціації базується на відповідальності та зацікавленості у роботі з дітьми. На даний момент АВУ має 4 мережевих таборів для дітей:

«Двіжок», спрямований на творчий розвиток дітей (існує з 2014 року);
«Двіжок-Тур», має спортивно-туристичний напрямок (існує з 2016 року);
«Двіжок-Море», морський вектор (існує з 2018 року);  

Робота Асоціація вожатих України, спрямована
на патріотичне виховання підростаючого покоління,
становлення особистості, її індивідуальності і впевненості у собі