Дитячий табір
ДВІЖОК-ТУР

«Двіжок-Тур» – це – табір з великою територією  та значною кількістю  активностей для дітей. Дитина, що відпочивала в «Двіжок-Тур», може похвалитися своїм однокласникам, що вона навчилася їздити на конях,та плавала на каное. При цьому, дитина може позбутися страху висоти пройшовши мотузковий парк. Програма нашого туристичного табору наповнена  походами і квестами, що виховують в дітях витривалість та стійкість характеру.

Наповнюваність табору всього 60 дітей, тому табір можна назвати камерним та більш сімейним. Таким чином,забезпечується індивідуальний підхід до кожного. Діти обожнюють сидіти навколо багаття та співати пісні під гітару.

В туристичному таборі «Двіжок -Тур» ми обладнали для проживання спеціальні будиночки євро стандарту. Завдяки 5-ти разовому харчуванні в ресторані, ми піклуємось, щоб дитина завжди була сита,адже її день сповнений активностей! Ми не заощаджуємо на здоров’ї дітей – медичний  пункт цілодобово готовий прийняти  кожного та допомогти в будь якій ситуації, а страхування убезпечить від несподіваних розтрат.

В таборі «Двіжок-Тур» ми не сидимо перед екраном комп’ютера весь день. Ми створили збалансовану програму, що включає в себе час для заходів на свіжому повітрі,заняття спортом, відвідування басейну, різноманітних гуртків та багато іншого. Грати в футбол, баскетбол, інші види спортивних ігор чи просто відпочити біля власного озера для риболовлі – що може бути краще для дитини!

Всі спортивні заходи сповнені веселих сюрпризів.. Щоденно ми проводимо різноманітні конкурси у відповідності до вікової групи та побажань дітей. «Двіжок – Тур» – чудове місце, об  знайти нових друзів та покращити фізичний стан здоров’я. Ми пропонуємо безліч різноманітних видів сорту і 10 спортивних активностей на території.

Ваша дитина полюбляє активні заходи? Мотузковий парк здатен надовго захопити будь-якого підлітка! Басейн 20×6 м та рухливі ігри на воді стануть яскравим доповненням відпочинку.

Ми забезпечуємо спортивні змагання, 5-ти разове харчування в ресторані для кожної дитини. Для проживання ми облаштували 5-ти місні  будиночки євро стандарту з санвузлом всередині кожного.

Всі наші вожаті старше 18 років. Наші співробітники є студентами і членами Асоціації Вожатих України та проходять нашу Школу Вожатих.  Вони мають значний  досвід роботи з дітьми та підлітками в літніх таборах, розробляють освітні програми і використовують творчий підхід.

Приєднуйтесь до нас цього літа, створіть для дитини дивовижний відпочинок,наповнений змаганнями, відвідуванням басейну та спортивними заходами!

Умови проживання та фото з табору “Двіжок-Тур”

  • деревянные домики
  • пятиразовое питание
  • спортивные площадки
  • интерьер домиков
  • сплавы на каное в Движке
  • открытый бассейн
  • прогулки на велосипедах
  • веревочный парк

Розташування табору “Двіжок-Тур”

Відгуки про “Двіжок”

Отличный лагерь с веселым, молодым и ответственным персоналом.
Много возможностей для детей – и творческих и спортивных.
Адекватная цена за путевку, особенно учитывая хороший уровень питания.
За лагерем следят, везде чисто, красиво. Для ребенка отличная возможность отдохнуть
от города. Желаю удачи персоналу и всем рекомендую!!!))

Елена Щукина

Да что тут говорить, я был в Движке 4 из пяти смен!
За это время я понял что в Движке шикарные условия проживания,
5-разовое питание, самые лучшие вожатые и конечно же администрация,
программа всегда на уровне, наши выступления очень интересны , так как всегда творческие вожатые
помогут в написании сценария+ еда всегда вкусная, в общем то
10 из 10, советую всем посетить лагерь ДвижОк, ДвижОк- відпочинок завжди ок!!!

Программа развлечений, концерты и представления.
Очень рады, что все дети постоянно принимали участие в различных мероприятиях
и выступали на сцене. Одним словом – отличная практика актерского мастерства
и развитие коммуникационных качеств.
Понравилась атмосфера в лагере и территория. Хорошие номера с удобствами.
Наличие большого бассейна, соляной комнаты, спортзала
и большого актового зала для концертов, просмотра кинофильмов.

Антон Чеботарев