квиллинг в Движке
Гурток квілінгу

Гурток квілінгу

Рекомендований вік:  7 – 16 років

Фото рабіт з гуртка та опис

  • tvorcheskij kruzhok kvillinga - Гурток квілінгу
  • cvety iz bumagi - Гурток квілінгу
  • podelki iz bumagi - Гурток квілінгу
  • kvilling - Гурток квілінгу
  • kruzhok kvillinga - Гурток квілінгу

Квіллінг – це мистецтво намотування і формування з вузьких смужок паперу різних виробів і прикрас. Це досить старий вид мистецтва. Ще в епоху Відродження, монахи використовували залишки паперу з позолотою для прикраси культових предметів в якості альтернативи дорогим золотим прикрасам. Пізніше, в XVIII-XIX століттях, квіллінг був популярний в Англії, з його допомогою прикрашали предмети меблів, а потім лампи, підноси, і просто використовували вироби в якості прикраси будинку.

В наш час, техніка квілінгу практично не відрізняється від середньовічної. Однак деякі любителі створюють абсолютно неймовірні вироби, формуючи їх в форматі 3D, а деякі прикрашають ними стіни музейних та інших об’єктів.

Для занять квілінгу необхідні тільки смужки тонкого паперу, клей і інструмент, за допомогою якого цей папір буде закручуватися.

Для дітей квіллінг стимулює кілька важливих якостей – терпіння, посидючість і розвиток дрібної моторики пальців рук. З огляду на що це заняття досить захоплююче і цікаве – творчий гурток квілінгу відмінно підходить після активного відпочинку.