орг - Когда дети в лагере не должны играть?
Когда дети в лагере не должны играть?

Коли і чому дітям не можна грати в спортивні ігри в таборі?

Багато питань виникає у батьків, коли в перші дні зміни (2-3 дні) так званого “організаційного періоду”, адміністрація і педагоги табору не дозволяють дитині грати в спортивні ігри. У ці дні педагоги з дітьми поводяться дуже строго і постійно тримають дітей поруч з собою. Ми відповімо вам на ці питання!

Організаційний період у дитячому таборі – це один з важливих і важких моментів табірної зміни. Саме від того, як пройдуть перші дні, настрій отримають діти, багато в чому залежить успіх зміни. Педагог-організатор в цей час повинен бути дуже уважним до дітей.

Організаційний період у дитячому таборі і його цілі

Мета такого етапу, як організаційний період полягає в тому, щоб:

  • розкрити перспективи діяльності дітей в таборі;
  • допомогти дитині адаптуватися до життя і розпорядку в таборі;
  • познайомити дітей з режимом дня, законами, традиціями табору;
  • закласти основи тимчасового дитячого об’єднання з огляду на попередній досвід дітей;
  • визначити місце і роль кожної дитини в загоні.

Завдяки організаційному періоду, визначаються захоплення кожної дитини, виявляються лідери (яким в подальшому дається можливість проявити свої здібності), та ін. в психології “ведені” – діти, яким дется можливість навчитися працювати в дружньому колективі та ефективно виконувати завдання. Завдяки цьому, не руйнується психологічний портрет дитини і він відчуває свою важливість і приналежність.

Безумовно, наші вожаті також прислухаються і до дитячого думку. Пропозиції та побажання хлопців найчастіше враховуються, якщо вони раціональні і їх виконання не суперечить загальним правилам.

Спортивні ігри в цей дуже важливий період організації, не бажані, тому що дитина повинна адаптуватися до режиму табору, його харчування, клімату і обсягом фізичних навантажень протягом дня. Після адаптації діти починають свій різнобічний відпочинок в який входять спортивні ігри та активний відпочинок. У наших дитячих таборах піклуються про унікальність і розвитку кожної дитини, тому деякі правила перебування дуже важливі.

Ми впевнені, що Ви, як батьки, підтримайте нас на 100% і поставитеся з розумінням до цього етапу.

deti v lagere dvizhok 500x440 - Когда дети в лагере не должны играть?