5 var - 5 варіантів проведення весняних канікул
5 варіантів проведення весняних канікул

5 варіантів проведення весняних канікул

Щороку, коли ми вже втомилися від «виснажливих» новорічних святкувань, не надто зручного зимового одягу та дошкульних морозів, настає довгоочікувана весняна пора. Але клопотів у нашому житті не стане менше. Перед нами постане ціла низка питань: «Де провести весняні свята?»,
«Як організувати цікавий відпочинок для дітей на весняних канікулах?» та «Що робити, якщо на роботі «запара» і немає з ким залишити дитину?».
На ці та деякі інші питання дасть відповідь добірка інформації від наших спеціалістів.

 

Отже, до Вашої уваги ТОП-5 варіантів проведення весняних канікул:

1

По-перше, ми ні в якому разі не рекомендуємо проводити перші теплі дні року у місті. Асфальт не розквітає яскравими барвами, а от простори матінки-природи в будь-якому випадку будуть набагато кориснішими та приємнішими для нашого ока;) Автомобільна прогулянка за місто, виїзд на природу з друзями, цікава екскурсія по мальовничим куточкам України – будь-що, що зможе відволікти Вас від сірих буденних справ та метушні великого міста.

2

Також, чудовим варіантом відпочити від «міського шуму» та як слід насолодитись весняним пробудженням стане подорож до одного з найкращих природних курортів Європи – Карпатських гір. Так як на море ще їхати зарано, а закордонні тури «кусаються» надмірними цінами, чому б не подарувати собі декілька днів справжнього «релаксу» серед мальовничих гірських пейзажів.

3

Гарною ідеєю для хорошого весняного відпочинку стане навіть простий сімейний пікнік у найближчій зоні відпочинку (ліс, парк, відкрита галявина). Ковток свіжого повітря та невимушена бесіда серед кола рідних та друзів дозволить Вам відволіктись від буденних справ та набратися сил для нових звершень. Зважаючи на те, що багато психологів рекомендують відпочинок на свіжому повітрі як засіб від депресії та каталізатор нових ідей чи оригінальних відкриттів, то чому б не скористатися порадою спеціалістів.

4

Якщо ж так сталося, що залишити справи хоча б на декілька днів немає ніякої змоги, а турбуватися кожної хвилини про дитину, що залишилася вдома без нагляду, не вистачає сил, то одним з найліпших варіантів вирішення цієї ситуації є дитячий табір. З одного боку, Ваша дитина 24 години на добу буде знаходитись під наглядом працівників табору (розважатися, гратися, відпочивати, навчатися, оздоровлюватися), з іншого – у Вас з’являтся ті безцінні хвилини тиші та спокою, коли можна спокійно відпочити та розслабитись (перед телевізором чи влаштувати СПА-процедури у власній ванній кімнаті). P.S. Варіант дійсний лише за умови відповідності табору стандартам якості надання послуг.

5

На останок, якщо жоден з вищеописаних варіантів весняного відпочинку Вам не до вподоби, зробити для себе приємні вихідні дні можна не виїжджаючи з міста: прем’єри кінострічок, тематичні виставки, театральні спектаклі,– кожного дня в місті проводиться ціла низка різноманітних заходів, головне вчасно про них дізнаватись та не проґавити найцікавіше;)

Сподіваємось, що наші поради стануть Вам у нагоді, і кожен зможе обрати свій власний варіант весняного «релаксу»;)
Гарного всім дня та сонячного настрою!

  • 123 - 5 варіантів проведення весняних канікул