IMG 5501 500x440 - Нестандартний "Стандарт сміху"
Нестандартний “Стандарт сміху”

Нестандартний “Стандарт сміху”

Вже кілька років поспіль шкільна ліга «Стандарт сміху» збирає в Київському Палаці дітей та юнацтва найталановитіших і смішних хлопців зі шкіл всіх Раена Києва. У цьому році на участь у фестивалі було заявлено 6 команд: «Двіжок», «ДНК», «Рятувальники», «Золота молодь», «Banana» та «Кураж». Але, як помітили члени журі, «темна конячка» цього сезону – збірна дитячого табору «Двіжок». Так як команда не має територіальних кордонів і виглядає куди більш професійно інших хлопців. І це не дивно, адже діти в таборі кожен день виступаючи на сцені, навчилися працювати з публікою і з мікрофонами.

Конкурсна програма передбачала 2 етапу змагань:
1. Візитівка: презентація команди без обмежень жанру. Хлопці заробили 55 балів (з 56 можливих), як і команда «Banana», обігнавши чотирьох конкурентів.
2. Розминка: питання від членів журі, на які команди повинні дати смішні відповіді. У цьому конкурсі команда «Двіжок» заробила 53 бали, поступившись «золотої молоді» і малюкам з «Banana».

За результатами фестивалю, з урахуванням коефіцієнта, збірна «Двіжок» заробила (108) 13,3 бала (з 14 можливих) і потрапила до півфіналу Київської ліги.

Слід зазначити, що це перший фестиваль «Стандарт сміху» за участю дитячого табору. Ініціатором зборів експериментальної команди став Глава асоціації вожатих України – Москаленко Олександр В’ячеславович та директор табору “Двіжок” – П’ятницький Костянтин Сергійович

Куратори збірної: Амір Фаєд і Артем Кравчун.

Безсумнівно талановиті діти під керівництвом досвідчених педагогів зуміли гідно презентувати як команду табору, так і себе зокрема. Хлопців чекає величезна акторська майбутнє і звичайно ж півфінал ліги. Уже в лютому 2019 року. Приходь і підтримай команду улюбленого табору!

Декілька фото

Відео з виступу

  • IMG 5501 - Нестандартний "Стандарт сміху"
  • 1 - Нестандартний "Стандарт сміху"
  • 2 - Нестандартний "Стандарт сміху"