sobrat veshchi v lager 1 - Що потрібно взяти дитині в табір?
Що потрібно взяти дитині в табір?

Що потрібно взяти дитині в табір?

Що потрібно взяти дитині в табір?

Найголовніше правило – без паніки 🙂 Зібрати речі для дитини в табір зовсім не складне завдання, якщо скористатися нашим чекліст (посилання для скачування нижче). Перш за все пам’ятайте – не потрібно навантажувати дитину зайвими предметами або збирати йому в табір величезний баул одягу. Величезні валізи також будуть недоречні – їх незручно зберігати і використовувати. Краще нехай це будуть 1-2 середніх за розміром сумки, які можна заховати, наприклад, під ліжко.

Відносно упаковки одягу, Ви напевно знаєте, що найкраще речі скручувати валиком – таким чином вони займуть менше місця і не будуть сильно пом’яті. Новий одяг, рушники та інші речі необхідно буде попередньо випрати -так вони будуть менше линяти і будуть більш м’якше. Одяг повинен бути світлою і зручною. Подбайте про те, щоб на випадок прохолодної погоди у дитини була можливість взути закриті кросовки і легку куртку з капюшоном.

Парасолі, складну електроніку, продукти харчування, гроші, голки / нитки, цінності, спортивний інвентар (У нас його багато :-)) і подібні речі краще залишити вдома. Бажано на ті речі, які Ви даєте дитині в табір, нанести будь-яку маркування (наклейки, стікери, нашивки і т. П.) З ім’ям. У такий спосіб не буде втрачено улюблений блокнот, ручка або зубна щітка, а якщо і загубляться – то швидко будуть знайдені. Для дівчаток допустимо наявність маленького дзеркальця (максимально надійно закривається).

Розкажіть дитині про те, що не слід ділитися такими речами особистої гігієни, як зубна щітка, гребінець або мочалка. Якщо дуже захочете покласти засіб від комарів і інших комах, в цьому випадку підійдуть спеціальні дитячі браслети або брошки, але категорично заборонено брати з собою спрей або інші хімічні засоби.

Документи

dokumenty 300x300 - Що потрібно взяти дитині в табір?

Копія свідоцтва про народження
і путівка в табір

spravka - Що потрібно взяти дитині в табір?

Довідка від педіатра 079-О

Одяг

polotenca - Що потрібно взяти дитині в табір?
nizhnee belyo - Що потрібно взяти дитині в табір?
kupalnik - Що потрібно взяти дитині в табір?
futbolki - Що потрібно взяти дитині в табір?
krossovki - Що потрібно взяти дитині в табір?
noski - Що потрібно взяти дитині в табір?
sportivnyj kostyum - Що потрібно взяти дитині в табір?
slancy - Що потрібно взяти дитині в табір?
kepka 300x300 - Що потрібно взяти дитині в табір?

Засоби особистої гігєни

zubnaya shchetka - Що потрібно взяти дитині в табір?
zubnaya pasta - Що потрібно взяти дитині в табір?
mochalka - Що потрібно взяти дитині в табір?
mylo - Що потрібно взяти дитині в табір?
shampun i gel dlya dusha - Що потрібно взяти дитині в табір?
rascheska - Що потрібно взяти дитині в табір?
tualetnaya bumaga - Що потрібно взяти дитині в табір?
vlazhnye salfetki - Що потрібно взяти дитині в табір?

Упакуйте дитині тільки ті медикаменти, які він обов’язково повинен регулярно приймати.

Всі інші необхідні ліки і засоби є в медичній аптечці або в Медичному пункті безпосередньо в таборі.вкрай бажано буде проінформувати вожатих про необхідність прийому будь-яких ліків дитиною.

aptechka - Що потрібно взяти дитині в табір?

Категорично заборонено пронесення на територію табору ножів (в тому числі складних), колючих і ріжучих предметів, газових балончиків, зброї, і інших небезпечних речей.

Залишилися питання?

Якщо Ви вже придбали путівку і під час зборів не впевнені в необхідності упаковки конкретної речі – звертайтеся до наших менеджерів будь-яким зручним способом. Вам постараються допомогти і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.