Танцювальний марафон – Зима 2016-2017 “Снігова феєрія”

Танцювальний марафон “Снігова феєрія”

Зимова зміна 2016-2017 роки

«Двіжок» – це величезна родина для всіх дітей. У ньому панує своя атмосфера, наповнена турботою, безпекою і творчістю. Наші табори допоможуть вашій дитині отримати максимум від свого відпочинку. Причому незалежно від того, в яку пору року Ви подаруєте дитині цей відпочинок. Наприклад, взимку ми проводимо одне з наших найбільш видовищних заходів – танцювальний марафон “Снігова феєрія”.

Перше знайомство зі сценою для багатьох дітей – це величезна подія. Завдяки набутому досвіду, гарній підготовці та наполегливості, необхідної для успішного виконання – це подія стає унікальним. Ми хочемо, щоб кожна дитина відчувала себе особливим, відчував турботу протягом всього заходу, створюючи позитивний досвід для себе.

Ми знаємо, що батькам стає все важче зберігати своїх підлітків зацікавленими та активними, коли вони стають старше. Ось чому наші табори пропонують безпечне місце, де підлітки можуть бути самими собою, заводити нових друзів і насолоджуватися веселими заходами, які спеціально розроблені для дітей. Танці – один із способів розкрити потенціал дитини і отримати можливість виступати на професійній сцені!

Ми прагнемо зробити кожен танцювальний марафон унікальним. Наші професійні тренери з танців допоможуть кожній дитині освоїти основні елементи танцювального мистецтва за короткий термін. Згадайте себе в дитинстві: чи завжди Ваше навчання було цікавим? Ми прагнемо саме до того, щоб виключити рутинні завдання і підходити до будь-якого процесу творчо.

Ми рекомендуємо Вам завжди максимально використовувати шкільні канікули вашої дитини. У наших таборах відпочинку він буде отримувати нові навички, розвивати почуття власної гідності, розкривати свої таланти і заводити нових друзів. Гуртки для творчості будуть сприяти отриманню нових знань і досвіду. І Ви будете спокійні, знаючи, що ваша дитина займається безпечними, розвиваючими, і корисними заняттями. У будь-який час року ми даруємо дітям свято. Тільки подивіться, як це прекрасно і скільки талановитих дітей у нас в Україні! Дитячий відпочинок в «Двіжку» – це безпечно, захоплююче і шалено красиво. А Ви хочете побачити свою дитину на нашій професійній сцені?